OPERATOR DE INTERVIU

S.C. EXACT CERCETARE SI CONSULTANTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Institutul de Cercetare de Piata “Exact Cercetare si Consultanta” cauta operatori de interviu pentru Bucuresti in vederea colaborarii: munca in call center - aplicare de chestionare in system CATI sau munca de teren.
Operatorul de interviu recruteaza si intervieveaza respondentii in cadrul studiilor de piata. Studiile realizate pot fi cantitative (operatorul realizeaza aplicarea de chestionare telefonic sau face-to-face) si calitative (operatorul recruteaza participanti pentru focus grup, interviuri in profunzime etc.).

CERINTE

- absolvent(a) minim studii medii, preferabil student(a);
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- disponibilitate: 4 ore pe zi;
- responsabilitate, seriozitate, perseverenta, corectitudine;
- respectarea termenelor de executie;

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei beneficia de training de specialitate;
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;

Te poti adresa echipei noastre direct si vei primi raspunsul nostru sunand la 0728.88.76.73 sau pe mail: mihaela.barna@exactcc.ro

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANIE DE CERCETARE DE PIATA