OPERATOR DATE ( in Zona Carrefour MILITARI!)

Germanos Telecom Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura introducerea si inregistrarea corecta a coletelor in baza de date;
- Tine evidenta avizelor de receptie-expediere a produselor pentru reparat;
- Tine evidenta stadiului de reparatie a produselor aflate in Service-ul Central;
- Ofera informatii pentru magazine referioare la
produsele receptionate in service precum si informatii referitoare la stadiul de reparatie ale acestora;
- Asigura si urmareste trimiterea coletelor la destinatari in timp util;

CERINTE

- Minim liceu/scoala profesionala;
- 1 an experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
- Cunostinte de operare PC ( MS Office, MS Access, Internet) nivel avansat;
- Rapiditate in introducerea si verificarea datelor in calculator;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Bune abilitati de comunicare;
- Disponibilitate pentru munca in echipa;

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de business dinamic;
-Transport asigurat de la statia de metrou PACII pana la si de la locul de munca;

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine peste 200 de magazine in intreaga tara.
In plus, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 95 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .