Operator data entry - introducere date de acasa

netWing International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane pentru introdus online taloane campanii promotionale. Se lucreaza de acasa!
Incepere imediata. Plata se face pe talon introdus.
Nu este nevoie de un soft suplimentar instalat pe calculator! Se lucreaza pe browserul WEB
VALABIL DOAR PENTRU BUCURESTI

Atentie ! NU CONTINE PLASARE SAU A VINDE PRODUSE ONLINE.
Este un data-entry job nu tine de vorbit la telefon sau de fixare intalniri ! nu este un sistem door-2-door este doar introducere date online de acasa de pe taloanele promotionale!

CERINTE

abilitati de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

plata pe talon introdus

netWing International, companie nationala ce activeaza pe piata serviciilor din iulie 2004! (www.netwing.ro)

Beneficiind de o echipa de profesionisti ne-am impus pe piata din Romania prin:

-Servicii specializate de inbound si logistica pt. campanii promotionale
-Studii de piata;

De ce netWing?

-softuri specializate de input-uri si raportari personalizate
-Dotare tehnica de ultima generatie,
-Parteneriat cu companii multinationale

Atitudine - Profesionalism – Tehnologie - Personalizare - Adaptabilitate.