Operator Data Entry - Full time

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeazeaza introducerea de date;
- Corecteaza si aranjeaza datele in programele specifice;
- Realizeaza arhiva documentelor introduse.

Postul este disponibil atat part time, cat si full time

CERINTE

Experienta
- Experienta 6 luni-1 an in operare PC.

Cerinte:
1. capacitate de concentrare timp indelungat
2. atentie sporita la detalii
3. cunostinte operare computer
4. studii medii
5. viteza mare de dactilografiere
6. seriozitate, responsabilitate, relationare buna cu membrii echipei
7. disponibilitate sustinuta de lucru
8. stabilitate pe post

BENEFICII OFERITE

-Salariu 600Ron+bonuri de masa (pentru program full time)
-Conditii de lucru occidentale
-Lucrul intr-o firma renumita in domeniu, cu reale posibilitati de crestere
-Contract de munca
-Program full time (9.00-18.00) /part time 18-22

Companie specializata pe produse si servicii pentru managementul documentelor, arhivare si stocare, cautã pentru angajare prin intermediul Dynamic Human Resources: Operator Data Entry.