Operator Data Entry

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeazeaza introducerea de date;
- Corecteaza si aranjeaza datele in programele specifice;
- Realizeaza arhiva documentelor introduse.

CERINTE

- Experienta 6 luni-1 an in operare PC.
1. capacitate de concentrare timp indelungat
2. atentie sporita la detalii
3. cunostinte operare computer
4. studii medii
5. viteza mare de dactilografiere
6. seriozitate, responsabilitate, relationare buna cu membrii echipei
7. disponibilitate sustinuta de lucru
8. stabilitate pe post

BENEFICII OFERITE

-Salariu 800Ron+bonuri de masa (pentru program full time), cu posibilitati de crestere in functie de performante
-Conditii de lucru occidentale
-Lucrul intr-o firma renumita in domeniu, cu reale posibilitati de crestere
-Contract de munca
-Program full time (8.00-16.30) sau part time (18.00-22.00)

Companie specializata pe produse si servicii pentru managementul documentelor, arhivare si stocare, cauta pentru angajare prin intermediul Dynamic Human Resources: Operator Data Entry.