Operator Data Entry

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeazeaza introducerea de date;
- Corecteaza si aranjeaza datele in programele specifice;
- Realizeaza arhiva documentelor introduse.

CERINTE

1. capacitate de concentrare timp indelungat
2. atentie sporita la detalii
3. cunostinte operare computer
4. studii medii
5. viteza mare de dactilografiere
6. seriozitate, responsabilitate, relationare buna cu membrii echipei
7. disponibilitate sustinuta de lucru
8. stabilitate pe post
9. experienta 6 luni-1 an in operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 600 Ron + bonuri de masa (pentru program full time), cu posibilitati de crestere in functie de performante
- Conditii de lucru occidentale
- Lucrul intr-o firma renumita in domeniu, cu reale posibilitati de crestere
- Contract de munca
- Program full time (9.00-18.00) sau part time (18.00-22.00)

Dynamic HR ofera solutii profesioniste in procesul de recrutare si selectie de personal. Ne dedicam sa oferim servicii de calitate care depasesc asteptarile angajatorilor, cat si ale candidatilor.

De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:

Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building