Operator Credite Call Center

BRD FINANCE IFN S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de suport telefonic clientilor BRD Finance
- furnizarea de informatii solicitate
- privitoare la serviciile si produsele specifice
- solutionarea plangerilor clientilor in intervalul corespunzator de timp si intr-o maniera profesionala.

CERINTE

- studii medii/superioare
- nu este necesara experienta anterioara in domeniu (poate constitui un avantaj)

· Bune abilitati de comunicare
· Operare PC cel putin la nivel mediu
· Orientare spre client
· Abilitati de vanzare si negociere
· Dinamism si spontaneitate
· Rezistenta la stres
· Abilitati de organizare si gestiune a timpului
· Tonalitate placuta a vocii

BENEFICII OFERITE

- program in ture
- posibilitati de formare profesionala
- posibilitati de dezvoltare a carierei

BRD Finance IFN S.A. este o societate specializata in acordarea creditelor de consum, membra a Grupului Societe Generale, fiind creata in anul 2004.

Activitatea companiei este concentrata pe gestionarea creditelor pentru achizitionarea bunurilor de folosinta indelungata acordate la locul de vanzare, colaborand cu o serie de comercianti, atat la nivel national, cat si local.
Parteneriatele incheiate cu mari retele de distribuitori (precum Carrefour, Praktiker, Real, Rombiz, Cosmo, Germanos, Depozitul de Calculatoare, Daniel, Diverta, HAT), permit accesul clientilor la o mare varietate de produse, de la electrocasnice, calculatoare, bunuri de larg consum, pana la bunuri pentru casa si gradina, mobila si multe altele.

BRD Finance IFN S.A. este prezenta in magazine fie direct, prin intermediul birourilor de credite, fie al operatorilor partenerilor.