Operator copy center

Info market comprest srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in incinta unui complex comerciala modern, intr-un spatiu de 14m. Programul de lucru este de 8h/zi, 6 zile pe saptamana. Punctul de lucru este dotat cu computere, copiatoare, cutter ploter, masina de incopciat, masina de plastifiat, prese de transfer, ghilotina, imprimante etc.., aparate existente intr-un copy center obisnuit.
La computer se lucreaza cu pachetul office si Corel Draw
Emiterea de bon fiscal, facturarea se face automatizat.

CERINTE

Avem nevoie de o persoana inteligenta, dinamica, cu initiativa, ordonata si punctuala.
Sunt necesare cunostinte de operare aparatura specifica copy center (copiator, imprimante, ghilotina, prese transfer, masina de laminat, fax, ..)
Se cere cunosterea urmatoarelor programe: office, corel draw, art cut
Cunostintele avansate de corel draw reprezinta un avantaj.
Puterea crescuta de acomodare la programul de lucru si la resursele utilizate este impetuos necesara.
Rezistenta la stress este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu atractic celor care dovedesc ca merita.
Oferim prime de obiectiv.

Companie serioasa cu peste 15 ani de experienta, Info Market Comprest srl se evidentiaza prin seriozitate, servicii de calitate si profesopnalism.
Societatea activeaza in domeniul comercial ocupand un loc privilegiat in vanzarile de consumabile si accesorii IT. Retelistica de asemeni ocupa un loc important in ponderea vanzarilor realizate.
In prezent compania este orientata pe doua directii importante, online si retail.