Operator contabilitate primara lb. franceza

Sunrise Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune operarea unor module specifice ale unei platforme IT de lucru la distanta, in vederea inregistrarii si procesarii de documente in limba franceza.
Jobul presupune asumarea responsabilitatii pentru introducerea corecta a datelor in timp util.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana serioasa, cu bune cunostinte de limba franceza, cunostinte medii de operare PC si cunostiint eminime de contabilitate. Avem nevoie de o persoana care sa invete rapid si sa aplice cu responsabilitate cele invatate.

BENEFICII OFERITE

Pentru a recompensa eforturile anjagatului, se aplica o grila salariala cu actualizare trimestriala.

Sunrise Concept este o companie ce presteaza servicii de operare si procesare date la distanta, pentru companii franceze.
Principalul obiect de activitate al companiei este prelucrarea de date contabile in limba franceza.