OPERATOR CONTABILITATE PRIMARA

SC ENA FARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
-Facturare marfa catre clienti
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata)
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta

CERINTE

experienta evidenta contabila minime
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- cunostinte PC (MS Office
- cunostinte limba engleza
- abilitati de organizare si planificare
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate
- avantaj pentru posesorii permis auto

BENEFICII OFERITE

- contract de munca;
- mediu de munca placut;
- autoturism pentru deplasarile in interes de serviciu;
- telefon mobil;
- salariu atractiv

Compania Ena Farma are ca domeniu principal de activitate furnizarea de dispozitive medicale din Elvetia. www.enafarma.ro