OPERATOR CONTABILITATE PRIMARA

SC ERW ENTERPRISE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana sociabila, organizata, responsabila, pasionata de lucrul cu cifrele, atenta la detalii, capabila sa lucreze cu termene limita, cu bune cunostinte de Microsoft Office.

Responsabilitati:
1. Inregistrare si contabilizare zilnica documente primare - facturi, registru casa, extrase cont.
2. Verificare scadente de plata si efectuare plati: furnizori, asigurari, contracte leasing, utilitati, impozite si taxe locale si buget stat.
3. Evidente si raportari operative extracontabile.
4. Gestionare si evidenta formulare cu regim special, instrumente de plata si incasare
5. Gestionare si evidenta arhiva curenta si generala a compartimentului.
6. Arhivarea sistematica a documentelor, raportarea operativa la zi a datelor
7. Studii sau experienta in domeniul contabilitatii reprezinta un avantaj.

CERINTE

a) Absolvent facultate;
b) Aptitudini organizatorice;
c) Persoana dinamica, organizata si flexibila ;
d) Cunoasterea limbii ITALIENE la nivel avansat;
e) Cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant plus sporurile de randament

Se cere trimiterea CV-rilor la adresa de e-mail: erw_enterprise_srl@hotmail.com. Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara autorizat de Ministerul Muncii