OPERATOR CONTABIL JUNIOR - jud ilfov

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei invata alaturi de noi :

evidenta facturi clienti si furnizori ; operare extrase de cont ; arhivare facturi;
- inregistrarea registrului de casa
- evidenta documentelor contabile - evidenta trimiterii catre Trezorerie, urmarirea intoarcerii documentelor spre arhiva

-Introducerea la zi in softul de contabilitate a facturilor de marfa, a facturilor si avizelor emise catre clienti
-Verificare stocuri, facturare si urmarire livrari
-Relatia cu banca (extrase de cont, emitere si depunere OP)
-Urmarire mijloace fixe si amortizari
-Raportari zilnice, saptamanale si lunare din softul de contabilitate sau Excel
-Depuneri de declaratii la administratia publica (cand este necesar)
-Alte situatii pentru atingerea obiectivelor firmei.

CERINTE

- studii medii/facultate de preferat in domeniul economiei;
- bune cunostinte de operare PC
- cunostinte contabilitate primara constituie un avantaj
- atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala, rezisteta la stres;
- persoana organizata, capabila sa prioritizeze actiunile si sa lucreze cu termene limita stranse;
- persoana adaptabila , cu simt de raspundere, capabila sa invete repede
- experienta pe un post similar - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit 700-800 RON

program de lucru - 8.30-17.30

locatia: Jud Ilfov, Com jilava

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...