Operator Comenzi Online produse cosmetice - zona Berceni

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare online produse cosmetice, premium brand. Showroom zona Berceni, langa Metroul- Aparatorii Patriei.

Responsabilitati:
• Consilierea clientilor companiei prin intermediul telefonlui si direct in cadrul showroom-ului;
• Preluarea si procesarea comenzilor online si directe, generare facturi, AWB-uri, pregatire colete- ambalare si etichetare produse;
• Ofera informatii despre produsele companiei si propune solutii in functie de necesitatile clientilor.

CERINTE

Cerinte:
• Constituie avantaj experienta pe o pozitie similara (operator comenzi online);
• Cunostinte bune operare PC MS Office, contabilitate primara;
• Excelente abilitati de comunicare si relationare;
• Orientare spre client si spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
• Persoana atenta la detalii, perseverenta;
• Aspect si atitudine placuta.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
• Salariu 2500 lei net + prime de sarbatori;
• Program full-time, L-V, 9-18;
• Locatie Showroom zona Berceni, langa metroul Aparatorii Patriei.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.