OPERATOR COMENZI - MAG.ON-LINE

S.C. GAMABELL EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea coletelor pentru clienti impreauna cu echipa de lucratori depozit- magazin on-line;
- preluarea comenzilor venite in cadrul magazinului on-line;
- emiterea si verificarea documentelor ce trebuiesc livrate catre clienti( factura, aviz de insotire a marfii);
- arhivarea documentelor;
- urmarirea fiecarei comenzi ( daca s-a livrat marfa in timp util, daca s-a efectuat plata conform comenzii primite in cadrul magazinului on-line;
- evidenta incasarilor;
- verificarea si actualizarea statusului comenzilor in cadrul sistemului informatic;
- solutionarea problemelor ce pot aparea in legatura cu comenzile ( livrare defectuoasa, livrare incompleta a marfurilor, livrare la o adresa gresita, neefectuarea platilor, etc);
- coordonarea , supervizarea si controlul echipei de lucratori depozit - magazin on-line.

CERINTE

- cunostinte operare MS OFFICE( WORD, EXCEL);
- bune abilitati de comunicare, implicare, responsabilitate;
- capacitate organizatorica si de coordonare;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres si de a respecta termenele limita.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- echipa de lucru tanara;
- mediu de lucru placut si curat;

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 40 magazine in Bucuresti si 15 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta,Ploiesti, Suceava), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau.