Operator comenzi magazin online

Edora

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comunicarea cu clientii magazinului online
Gestionarea comenzilor si pregatirea pentru livrare.
Oferirea de informatii despre produse si modul lor de folosire
Administrarea si adaugarea stocului si produselor pe site;

CERINTE

Bune capacitati de comunicare.
Capacitate de analiza, sinteza, interpretare, dorinta de invatare,
Receptivitate, intuitie, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil - cautam colaboratori pe termen lung
- posibilitatea maririi salariului in functie de aportul si performanta in cadrul societatii
- posibilitate de promovare
- posibilitatea de a va efectua activitatea profesionala intr-un mediu colegial profesionist;
- mediu de lucru motivant

Principalul obiect de activitate al magazinului online saMargelim.ro este vanzarea de materiale si accesorii pentru confectionarea de bijuterii.
Punct de lucru - zona Cotroceni, gradina Botanica.