Operator Comenzi / Facturare / Colete

KERASTRAIGHT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare online produse cosmetice, premium brand. Primire comenzi prin telefon de la clienti. Showroom zona Gara de Nord, langa Metrou – Gara de Nord

Responsabilitati:
Consilierea clientilor companiei prin intermediul telefonlui si direct in cadrul showroom-ului;
Preluarea si procesarea comenzilor online si directe, generare facturi, AWB-uri, pregatire colete- ambalare si etichetare produse;
Ofera informatii despre produsele companiei si propune solutii in functie de necesitatile clientilor;
Participi impreuna cu echipa la lansarea vanzarilor online pentru Ungaria si Bulgaria

CERINTE

Limba Maghiara sau Bulgara - nivel avansat.
Limba engleza nivel incepator sau mediu.
Constituie avantaj experienta pe o pozitie similara (operator comenzi online) sau experienta in vazari si relatii cu clientii.
Cunostinte bune operare PC MS Office, contabilitate primara;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Orientare spre client si spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
Persoana atenta la detalii, perseverenta, activa;
Aspect placut si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant cu oportunitati de avansare;
Program full-time, L-V, 9-18;
Locatie Showroom zona Gara de Nord.

Import și distribuție de produse cosmetice pentru saloane de înfrumusețare. Honma Tokyo este una din mărcile de bază pe care o promovăm în Romania.