OPERATOR COMENZI

TCE Logistica - membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Import comenzi in sistem
- Tinerea legaturii cu furnizorii
- Introducerea comenzilor in calculator
- Contactarea persoanelor responsabile si predarea comenzilor acestora

CERINTE

- Studii medii;
- Operare PC (excel) mediu
- Abilitati de comunicare;
- Atentie;
- Rabdare;
- Opertivitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv format din salariu fix in valoare de 450 RON (net) si bonuri de masa in valoare de 150 RON/ luna
- Traininguri dupa angajare
- Sansa de promovare in cadrul companiei sau al grupului

Companie nationala de transport, distributie si curierat rapid, TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai. Crescand si dezvoltandu-se odata cu Grupul, TCE Logistica reprezinta de fapt puntea de legatura intre angajamentul luat de fiecare Expeditor in fata Clientului sau si indeplinirea sa.
Prin intermediul departamentelor Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor serviciul de distribuire a documentelor, pliantelor, a mostrelor si a marfurilor, in conditii de siguranta maxima.