OPERATOR COMENZI

DACRIS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Opereaza comenzile de vanzare in calculator;
- Urmareste corelarea intre datele din gestiune si cele din comenzi (denumire clienti, denumire produse, coduri, etc) si semnaleaza orice diferenta intre ele;
- Emite facturile catre clienti si opereaza transferurile intre gestiuni;
- Opereaza restantele;
- Transmite zilnic raportul de stocuri.

CERINTE

- Studii economice medii sau superioare;
- Bune cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte avansate de lucru in Excel (avantaj cunoasterea programului WizCount sau Priority);
- Experienta anterioara intr-o activitate similara de min 1 an;
- Bune cunostinte in domeniul financiar-contabil;
- Capacitate dezvoltata de analiza;
- Foarte bune abilitati de relationare intepersoanla, adaptabilitate crescuta la situatii si informatii noi.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + tichete de masa
- contract de munca
- decontare transport

Import si distribuitie birotica si papetarie; productie tipografica