Operator CNC

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operarea centrelor CNC (strung si/sau freza)
- realizarea pieselor conform desenelor tehnice
- optimizarea productiei
- realizarea pieselor la termenul stabilit

*in dotare strung DMG_ CTX 510 si un centru DMG _DMC 635V _productie 2014 cu sistem de operare SIEMENS_SINUMERIK 840D

CERINTE

- studii medii
- experienta si cunostinte de prelucrari prin aschiere;
- cunostinte tehnice / desen tehnic
- realizarea programelor pentru centrul CNC _ STRUNG / FREZA
- reglajul masinii in vederea executarii pieselor
- persoana rabdatoare organizata si serioasa
- atentie la detalii
- experienta in domeniu min 3 ani
- experienta cu „sistem de operare SIEMENS_SINUMERIK 840D „ (specific masinilor pe care le avem ) / Fanuc

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, in acord cu performanta
- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala
- mediu de lucru profesionist, interactiv, serios

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.