Operator cercetari marketing

FIELD INSIGHTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Field Insights recruteaza operatori pentru urmatoarele tipuri de proiecte:
- testare in locatie centrala;
- vizitator misterios;
- recrutare participanti pentru focus-grupuri;
- interviuri prin telefon
- alte tipuri de proiecte.

CERINTE

- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- putere de convingere, tenacitate
- abilitati foarte bune de lucru in echipa
- dorinta de afirmare intr-un colectiv profesionist
- persoana dinamica

BENEFICII OFERITE

- program –flexibil
- bonusuri pentru performanta si consecventa
- training pe proiect
- lucru in echipa.

Field Insights este o agentie de research, aparuta pe piata in 2002 si specializata in implementarea proiectelor calitative si cantitative.
In afara sediului din Bucuresti exista alte 6 filiale in tara: Brasov, Cluj, Craiova, Constanta, Iasi si Timisoara.
Sondajele de opinie, realizate de Field Insights, au teme sociale sau despre produse de larg consum.