Operator centru cu comanda numerica asistata de calculator (CNC)

Sipro

Job expirat

RESPONSABILITATI

* sa opereze masina de comanda numerica asistata de calculator pe baza abilitatilor
tehnice acumulate dupa perioada de instruire.
* sa respecte procedurile de productie, asigurand calitatea standard a produsului
* sa se asigure de finalizarea procesului standard ce urmeaza a fi executat

CERINTE

* persoana responsabila, organizata, eficienta
* persoana creativa, logica-rationala, cu spirit de observatie si atentie concentrata
* experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

salariu avantajos
tichete de masa
carte de munca
masa de pranz asigurata
alte beneficii
conditii excelente de lucru

S.C. SI Pro Trading SRL este o companie in plina dezvoltare cu un colectiv tanar, de peste 70 de angajati, ce activeaza in domeniul productiei si comercializarii de mobilier, executand printre cele mai complexe proiecte de mobilare.