OPERATOR CENTRU COPIERE

SC SCAN & COPY CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Postul presupune activitati de printare, copiere si finisare documente, pregatire de machete, personalizarea diverselor obiecte. Activitatea este una mixta, presupune atat munca la calculator cat si lucru cu diverse echipamente si aparate (scanere, printere, prese termice, masini de indosariat, copiatoare, cutter-plotter, etc).

CERINTE

Cunostinte operare calculator
Avantaj cunostinte Corel Draw, Photoshop.
Studii- Liceu /Scoala profesionala domeniu tehnic/ Facultate/Master
Spirit practic si indemanare, atentie la detalii.
Persoana dinamica, responsabila si organizata.
Capacitatea de a invata si rezolva repede un minim de probleme tehnice.

BENEFICII OFERITE

Program stabil, 5 zile / saptamana, eventuale ore suplimentare platite, concedii si sarbatori legale, bonusuri in functie de performante.

Centru specializat de imprimari/listari/indosarieri si alte servicii de copycenter.