Operator casierie

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare cauta pentru un potential client : Casieri cu experienta

• Executarea operatiunilor pe linia de case
• Inregistrarea marfurilor achizitionate de catre clienti
• Procesarea tranzactiilor numerar si prin card
• Informarea sefului de raion in legatura cu: marfuri deteriorate, eventuale neconcordante intre felul produsului si pretul produsului
• Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa

CERINTE

• Abilitati matematice, exactitate, rapiditate
• Capacitatea de a executa frecvent activitati de rutina
• Orientare catre client, amabilitate, responsabilitate
• Preferabil experienta in lucrul pe casele de marcat, POS-uri si alte instrumente de plata
• Studii medii
• Operare PC nivel mediu si cunostinte facturare
• Respectarea standardelor de lucru
• Rezistenta la stres, abilitate de a comunica in mod placut cu clientii, disponibilitate de lucru in ture

BENEFICII OFERITE

Salarizare corelata cu oferta pietei de munca
Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare
www.resurse-umane.com.ro