Operator casa de amanet si schimb valuar

Tezaur Investment Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica si evalueaza garantiile;
- Intocmeste documentele pentru acordarea imprumuturilor;
- Consiliaza clientii pe parte de vanzare;
- Efectueaza plati si incasari;
- Tine evidența primara a actelor in punctul de lucru.

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Abilitati de operare PC si utilizare a internetului;
- Disponibilitate pentru program full time;
- Profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Foarte bune abilitati de comunicare;atentie la detalii;
- Nu este necesară experienţa, se asigură training de specialitate

BENEFICII OFERITE

- Loc de munca într-o companie de succes, stabila pe piata;
- Perioada de formare in domeniul amanetului (costuri totale suportate de catre companie);
- Posibilitatea de formare si perfectionare profesionala continua;
- Aprecierea si recunoasterea performantelor in cadrul companiei;
- Salariul Net. Minim 2300 RON, bonuri de masa plus bonusuri in functie de performante

Pentru detalii, trimite CV-ul pe adresa de mail angajare@tezaur.org sau vino in orice agentie Tezaur (http://tezaur.org/agentii-tezaur/) din apropierea ta si lasa un CV .

DESCRIEREA FIRMEI

Acordare credite de tip amanet