OPERATOR CASA AMANET

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma produce si comercializeaza prin propriul lant de magazine bijuterii, fiind specializata inclusiv pe servicii de amanet. In momentul de fata firma detine mai multe de puncte de lucru situate in Ardeal si in Bucuresti, urmand sa se extinda treptat si in alte zone.

-Intocmeste corect si la zi contractele de amanet, precum si lichidarea acestora;
-Verifica aurul primit de la client conform metodologiei stabilite de conducere;
-Incaseaza sumele de bani de la clienti;
-Tine evidenta contractelor de amanet expirate;
- Evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie;
-Respecta politica firmei, in ceea ce priveste conditiile de lucru.

CERINTE

studii medii;
abilitati de comunicare si relationare;
cunostinte minime de operare PC si utilizare aparatura din dotare (telefon, fax, mail);
seriozitate si inalta tinuta morala;
flexibilitate si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in cadrul interviului.
Mediu de lucru foarte placut, securizat BGS.