Operator Call Centre

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera potentialilor clienti informatii despre produsele companiei si preia datele de contact ale acestora
-ofera candidatilor detalii despre modalitatea de colaborare cu Provident Financial Romania si preia datele de contact ale acestora
-solutioneaza rapid situatiile aparute, prin colaborarea cu celelalte departamente

CERINTE

-student sau absolvent de facultate
-excelente abilitati de comunicare
-persoana orientata catre client
-flexibilitate
-cunostinte de MS Office (Word, Excel)
-cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
-experienta in domeniul serviciilor de relatii cu clientii constituie un avantaj

Provident Financial Romania isi desfasoara activitatea ca institutie financiara nebancara, conform Ordonantei nr. 28/2006. in prezent, ne axam pe acordarea de imprumuturi de valoare mica, pe termen scurt, la domiciliul clientului. Creditul la domiciliu este un serviciu financiar simplu si transparent, unic pe piata rom¿neasca. Modelul nostru de afaceri se bazeaza pe o experienta de peste 125 de ani in Marea Britanie si 10 ani in Europa Centrala si de Est.
Provident Financial Romania este parte a grupului britanic International Personal Finance, un lider in furnizarea de credite de consum. International Personal Finance are peste 5.000 de angajati care lucreaza impreuna cu aproximativ 28.400 de reprezentanti in sase tari din intreaga lume.