Operator Call Centre

Career Boutique

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne asteptam de la tine sa indeplinesti urmatoarele conditii de angajare:
• Sa ai abilitati bune de cominicare
• Sa fii amabil si responsabil.
• Sa ai spirit de echipa si sa arati respect pentru colegi
• Sa detii cunostinte de baza de operare PC
• Sa ai disponibilitate si orientare catre solicitarile clientilor

CERINTE

ctivitatea de Call center presupune sa initiezi si sa raspunzi la apeluri telefonice avand ca scop promovarea si vanzarea produselor distribuite de noi. Programul de lucru va fi de Luni –Vineri program 8:30 – 17:30.
Exista deja un colectiv tanar de peste 20 de operatori call center, viitorii colegi sunt pregatiti sa te asiste pentru ca tu sa inveti repede ce ai de facut, asadar nu trebuie neaparat sa ai experienta.
Iti oferim astfel sansa de a-ti construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic;
Contractul de munca va fi full- time, pe perioada nedeterminata

BENEFICII OFERITE

In functie de rezultatele tale si de indeplinirea targetelor lunare vei putea sa castigi si comisioane suplimentare.

Career Boutique is a HR consulting services company targeting both individuals and corporate clients across Romania.
Our consultants are experts in HR field and have extensive experience across a wide range of HR areas: Recruitment and Executive Search and interim HR projects. We help organization with their manpower planning and employee retention strategies.
We acknowledge the critical role of HR in delivering proper and cost effective people management solutions. This is why we are committed to offer you quality services with competitive prices.