Operator call center vanzari

High Level

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contacteaza clientii actuali si potentiali in vederea vanzarii produselor si serviciilor conform campaniilor planificate
-verifica veridicitatea si corectitudinea informatiilor introduse in baze de date
-foloseste si actualizeaza baza de date clienti cu informatii si cerinte despre clientii vechi/noi sau potentiali, comunicate de acestia
-utilizeaza programele de calculator :Word, Excel, Microsoft Outlook, etc.
-utilizeaza soft companie, telefon, E mail, internet
-se documenteaza in permanenta referitor la noile produse/servicii oferite
-semnaleaza managerului direct orice neregula sesizata in derularea unui proiect
-insusirea standardelor personale, notiunilor de comunicare si comportament valabile in cadrul oricarui departament al firmei.

CERINTE

-acuitate vizuala normala
-acuitate auditiva normala
-vorbire normala
-atentie concentrata si distributiva
-asumarea responsabilitatilor, perseverenta
-adaptare la sarcini de lucru schimbatoare, repetitive
- experienta pe un post similar de min 3 luni

BENEFICII OFERITE

- telefon de serviciu
- bonusuri in functie de performante

Cu o experienţă în domeniu de aproape două decenii, timp în care am devenit un nume de referinţă în piaţă, mizăm pe echipa noastră de profesionişti. Pentru noi BTL full service înseamnă dinamism şi creativitate, dublate de inteligenţă şi flexibilitate.
High Level înseamnă oameni deschişi la minte care ies mereu din zona de confort şi caută cele mai bune soluţii pentru clienţi cu seriozitate şi profesionalism, dar şi cu o gândire “out of the box” care ne face unici în piaţă.