OPERATOR CALL-CENTER (TELESALES)

Rezon Media Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- training si suport continuu
- sanse de promovare

Avand in spate experienta de aproape 35 de ani a unei companii multinationale, editura noastra a devenit, incepand cu 2004, una dintre cele mai importante edituri specializate si in Romania. Produsele editate si comercializate de noi sunt destinate anumitor categorii profesionale (economisti, juristi, manageri), fiind foarte apreciate de cei aproximativ 10.000 abonati la nivel national.
Daca esti o persoana dinamica, optimista si comunicativa te asteptam in echipa noastra!