Operator Call-Center/Telemarketing LIMBA ITALIANA

Soft-Temax

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare cauta in urmatoarele 4 saptamani pentru un call-center de limbi straine, nou infiintat cu patroni foarte

generosi dispusi sa investeasca :

20 operatori call-center limbi straine

Nu conteaza varsta,experienta, sexul, faptul ca sunteti studenti, ci doar capacitatea de a purta o conversatie in limba

straina cunoscuta

Job foarte simplu si placut. Fara sefi stresanti, fara sarcini interminabile, fara dureri de cap

Anuntati-va si prietenii de aceasta ocazie deosebita !

Puteti si sa trimiteti cv-urile la email cv_candidati@yahoo.com precizand job code OP-CALL

CERINTE

Compania vinde servicii in afara tarii folosind telefonia prin Internet : rezervari la hotel, la aeroporturi, prezentarea de

servicii pentru companii, carduri de credit, suport tehnic, sondaje de opinie,

Cautam persoane deschise, active care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- cunostinte medii-avansate de limba italiana
- cunostinte minime de utilizare PC
- abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- capacitatea de a invata rapid
- studii medii/student/absolvent

Responsabilitati:
- contacteaza clientii din baza de date
- ofera asistenta si informatii prin telefon

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- training on the job
- salariu fix+bonus de activitate+alte beneficii
- program flexibil
- posibilitatea de a lucra in ture

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare:
click aici pentru Website resurseumane2008.eu

click aici pentru Website www.temax.ro

click aici pentru Website www.agentie-recrutare.ro

click aici pentru Website www.resurseumane2007.ro