OPERATOR CALL CENTER (STUDII RADIO) - BUCURESTI

Field Insights

Job expirat

RESPONSABILITATI

FIELD INSIGHTS recruteaza colaboratori!

Daca esti o persoana comunicativa, serioasa, ai disponibilitate 4 ore/zi, acum ai sansa sa te afirmi in echipa noastra!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Job-ul consta in culegerea de date prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.
Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

CERINTE

Esti student si ai timp liber?
Vrei un venit atractiv?
Vrei un job part-time?
Iti place sa lucrezi cu oamenii?

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate;
- program flexibil, posibilitatea de a lucra in ture;
- mediu de lucru profesional, o experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- un venit atractiv pe baza de performanta;
- posibilitatea de promovare;
- bonusuri in functie de proiecte;

Field Insights este o agentie de cercetare de piata, la nivel national lansata in anul 2002, specializata in servicii de field si data processing.
Compania ofera clientilor sai - agentii full service locale sau multinationale - o gama completa de servicii de implementare si procesare de date.

Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS.