Operator Call Center/Relatii Clienti

Cargus International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai absolvit liceul?
Iti doresti sa vorbesti in limba engleza?
Gasesti repede solutii la orice tip de problema?
Comunici bine si iti place sa-i ajuti pe cei din jurul tau?
Ai cunostinte PC?
Atunci vino sa faci parte din echipa Cargus!

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si negociere
Capacitate de gestionare a situatiilor de criza
Rezistenta la stres.
Experienta anterioara intr-un call centre constituie un real avantaj.

BENEFICII OFERITE

Flexibilitate
Mediu de lucru tanar si placut,
Aalariu fix si bonusuri,
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere!

Cargus este prima companie privata de curierat domestic din Romania. In cei 17 ani de activitate, Cargus si-a dezvoltat cea mai extinsa retea de curierat din Romania, detinand mai mult de 90 de oficii si centre de expeditii pe intreg teritoriul tarii. Cu o flota de peste 650 de vehicule si mai mult de 1700 angajati si colaboratori, Cargus ofera o gama extinsa de servicii de curierat, transport si logistica. Cargus pune la dispozitia clientilor sai solutii dedicate in functie de specificul si nevoile lor, inregistrand zilnic peste 20.000 de expeditii.