OPERATOR CALL CENTER (LUCRU IN TURE)

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor de dispecerat service
-Se lucreaza in ture (inlcusiv ture de noapte prin rotatie)
- Ofertarea pachetelor de servicii
- Procesarea informatiilor preluate telefonic si introducerea lor in baza de date
- Contactarea centrelor locale de service si a partenerilor
- Verificare si gestionarea informatiilor de dispecerat

CERINTE

- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere
- Cunostinte de utilizare PC: MS Office, Internet
- Experienta in domeniul echipamentelor termotehnice reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea profesarii intr-o companie solida
- Training specializat in cadrul companiei
- Operarea intr-un sistem call center de ultima generatie
- salariu motivant, bonusuri pentru atingerea obiectivelor de performanta

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.