Operator - call center limbi straine

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare cauta : 20 operatori call center limbi straine

Responsabilitati:
- contacteaza clientii din baza de date
- ofera asistenta si informatii prin telefon despre jocuri online ( pariuri sportive)
- gestioneaza reclamatii si sesizari
- actioneaza intr-un ritm alert, dar pastrand o atitudine diplomata si placuta
- informeaza periodic superiorii ( team -leaderii) despre progresul activitatii , probleme si realizari
- activeaza cu ambitie pentru depasirea targeturilor minime impuse de firma

CERINTE

Cautam persoane deschise, active care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- cunostinte medii-avansate de limba italiana, franceza, germana sau spaniola
- cunostinte minime de utilizare PC
- abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- capacitatea de a invata rapid
- studii medii/student/absolvent

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- contract de munca
- training on the job
- salariu fix+bonus de activitate+alte beneficii
- program flexibil
- posibilitatea de a lucra in ture
-mediu de lucru organizat, ca rezultat al experientei in domeniu de peste 8 ani

DESCRIEREA FIRMEI

www.temax.ro