Operator Call Center - Limba Italiana

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiettivo Lavoro recruteaza in Bucuresti operator call center (limba italiana):

- Contactarea clienţilor din baza de date precum şi prelucrarea bazei de date;
- Interacţiunea cu clienţii pentru a le oferi informaţii despre produse/ servicii;
- Fidelizarea clienţilor deja existenţi prin campanii de marketing direct;

CERINTE

-- Cunoaşterea limbii italiene la nivel mediu – avansat: citit, scris, vorbit;
- Cunoştinţe operare PC ;
- Capacitatea de a negocia ;
- Atenţie la detalii şi capacitatea de a soluţiona situaţii dificile;
- Experienţa anterioară în vânzări constituie un avantaj;
- Abilitatea foarte mare de a comunica în scris si oral şi de a înţelege cerinţele clienţilor;
- Capacitatea de a gestiona conflicte;
- Orientare către client;
- Atentie distributiva, capacitatea de a lucra in conditii de stres si rezistenta la sarcini repetitive

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision din vânzări
- Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate