OPERATOR CALL CENTER ITALIANA

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare apelurilor telefonice in limba italiana in regim call center
Job full / part time,se lucreaza si in ture de noapte, weekenduri sarbatori

CERINTE

- Cunoasterea limbii italiene nivel avansat (citit, scris, vorbit- capacitatea de a intelege limbajul uzual italian); -exprimare coerenta
- Cunostinte legate de cultura italiana, expresii uzuale, localitati, personalitati,
- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Auto-motivat si cu spirit de echipa;
- Disponibilitatea de a lucra si in ture de noapte / weekend-uri / sarbatori;
- Atentie la detaliile oferite de client / gestionarea si rezolvarea situatiilor delicate;
- Bune cunostinte in utilizarea pc-ului;
- Deschiderea catre lucruri noi;
- Cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu 350-550 Eur
Bonuri de masa
Decontare transport
Asigurare medicala
Reincarcare cartela tel. mobil

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro