OPERATOR CALL CENTER / HELP DESK

Sistec-SBsol - membru grup RTC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creeaza intrari in aplicatia de gestiune a tichetelor in conformitate cu cererile de la clienti .
- Stabileste prioritatea tichetelor in conformitate cu nivele de prioritizare agreate cu clientul.
- Aloca tichetele departamentelor specializate.
- Monitorizeaza timpul de rezolvare si intervine atunci cand este cazul pentru respectarea acestuia.
- Informeaza clientii despre statusul produselor aflate in service

CERINTE

- minim studii medii finalizate;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte nivel mediu de limba engleza;
- aspect ingrijit.

Persoana ferma, echilibrata, sociabila, cu abilitati deosebite de comunicare, care asimileaza rapid informatii noi

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- lucrul intr-o atmosfera competitiva;
- participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul prin e-mail la adresa jobs@sbsol.ro sau la nr. de fax 408.30.71

Peste 230 de specialisti imbina experienta de business cu cele mai performante aplicatii si servicii IT pentru a oferi clientului sisteme bazate pe solutii consacrate si customizate pentru specificul si nevoile sale.

Serviciile oferite pot fi integrate in pachete complexe de solutii « la cheie », care se implementeaza dupa o analiza atenta a obiectivelor si cerintelor de nivel inalt ale Clientului.

Sistec-SBsol isi propune sa ofere clientilor sai o gama completa de solutii informatice pentru afaceri si servicii la standarde inalte de calitate, asigurate de o echipa competenta si motivata.

In momentul de fata, prin serviciile si solutiile oferite, Sistec-SBsol acopera tot ce inseamna solutii si servicii IT.

Cu sediul in Bucuresti si un centru regional la Cluj, Sistec-SBsol are arie de acoperire nationala, prin filialele din principalele orase ale tarii.

Principalele parteneriate: Microsoft Gold Certified Partner, HP Prefferd Partner, SAP, IBM, abas Software Germania, CAS Software Germania, Infomatix Ungaria, Fujitsu Siemens, Delta, Planet, Molex, Supermicro.
(Pentru mai multe informatii: www.sbsol.ro)