Operator Call Center - GERMANA, MAGHIARA, CEHA, SLOVACA, GREACA (Ref: OCCF)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principale responsabilitati:

-preluarea apelurilor de la clientii societatii;
-oferirea de informatii corecte si acordarea suportului pentru rezolvarea problemelor clientului;
-inregistrarea in baza de date a discutiilor si asigurarea unei evidente clare a activitatii
-participarea la programele de instruire initiate de firma

CERINTE

-studii medii sau superioare
-cunostinte de limba GERMANA, MAGHIARA, CEHA, SLOVACA sau GREACA -nivel avansat
-abilitati de comunicare si relationare
-cunostinte de operare PC (MS Office)

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, program flexibil
Daca sunteti interesat/a va invitam sa ne trimiteti C.V.-ul si o scrisoare de intentie la urmatoarea adresa mentionand codul fiecarei aplicatii:
e-mail: bucharest@eurojobs.at

Toate aplicatiile vor fi tratate cu cea mai stricta confidentialitate.
Transmiterea CV-ului Dvs reprezinta acordul de a folosi informatiile personale in conformitate cu Legea 677 / 2001.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.