Operator Call-Center (consultant vanzari prin telefon)

Fast Net Promotion SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune vanzarea unor servicii online companiilor din baza de date a firmei.

CERINTE

Cunostinte de utilizare a calculatorului si rapiditate de operare

* Abilitati de comunicare prin telefon si putere de convingere
* Abilitati de vanzare si negociere
* Atentie distributiva
* Spontaneitate
* Capacitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa
* Capacitatea de autocontrol

ATENTIE: Va rugam sa aplicati numai daca aveti experienta in vanzari prin telefon!

BENEFICII OFERITE

- Programul de lucru este de 6 ore, de luni pana vineri, intre orele 9:00 si 15:00 sau 10:00 si 16:00.
- Se acorda bonus pentru vanzari.
- Salariul fix este de 750 RON.
- Training de specialitate

Fast Net Promotion SRL opereaza catalogul online de afaceri e-oferta.ro, in care sunt prezente peste 30.000 de companii din Romania. Oferim servicii de SEO si promovare online pentru firme mici si mijlocii.