Operator call center - cod1

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare, cauta operatori call center

CERINTE

Buni vorbitori limbi straine : italiana, franceza, germana, engleza, spaniola sau alte limbi.

BENEFICII OFERITE

Salarizare intre 200 si 400 de euro in functie de orar si experienta
Salarizare intre 500 si 700 de euro net pentru team leaderi

cuvinte cheie : studenti, vara, elevi,limba italiana,limba germana, limba franceza,limba spaniola, limba engleza, operator telefonic, relatii clienti, operator pc, secretara, agent vanzari, telemarketing, asistent manager, team leader, project manager, sofer ,agent vanzari, reprezentant vanzari, gestionar, sofer, administrator, lucrator comercial, vanzator, vanzatoare, curier, part-time, part time, bucuresti, internet, promoter, sampling, office, asistent manager, secretara, secretar, operator pc, operator call center, telefonista, fluturasi, pliante, director, manager, sef, inginer, contabil, contabilitate, jurist, ambalator, banca, agent turism, agent ticketing, ospatar, receptionera, receptioner, marketing,

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare

www.agentie-recrutare.ro

puteti trimite cv-uri si direct pe adresa candidati@temax.ro precizand titlul jobului