OPERATOR CALL CENTER ASIGURARI MEDICALE

walter services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de informatii si servicii de consiliere privind asigurarile de sanatate in regim inbound si outbound, persoanelor asigurate;
- Programarea de intalniri cu furnizorii de servicii medicale;
- Oferirea de informatii de consiliere privind furnizorii medicali;
- Promovarea produselor si serviciilor clientului;
- Preluarea si rezolvarea reclamatiilor;
- Rezolvarea diferitelor situatii in timp util.

CERINTE

- Cunostinte medicale – studenti la Facultatea de Medicina sau asistenti medicali;
- Dorinta de a se alatura unei echipe tinere si profesioniste;
- Cunoasterea de termeni medicali generali in limba engleza;
- Spirit de echipa si atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Bonusuri in functie de performante;
-Training-uri interne gratuite;
-Mediu de lucru profesionist si motivant;
-Experienta in cadrul unei companii multinationale;
-Posibilitatea de dezvoltare in cadrul acesteia.

Cu o experienta de peste 30 de ani, walter services, companie multinationala specializata in oferirea de solutii si servicii de outsourcing complete si inovatoare, are in prezent peste 7500 de angajati in Germania, Austria, Elvetia, Polonia si Romania.

Suntem in Romania din anul 2007 si construim o companie prin care sa promovam combinatia dintre experienta de decenii si puterea de inovatie, caracteristica grupului walter services.

web: http://walterservices.com/en/startseite.html