Operator Call center

Vitrinaimobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii;
- promovarea serviciilor companiei;
- Tele-marketing/sales: promovarea si vanzarea prin telefon
- intocmirea de rapoarte specifice postului (regulamentului de ordine interioara)
- program de lucru 10:00-18:00 de luni pana vineri.

CERINTE

- cunostinte minime de operare PC;
- aptitudini de comunicare
- bune abilitati de comunicare;
- persoana dinamica;
- capacitate de organizare.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca;
- salariu fix si bonusuri.

Consiliere si intermediere imobiliara la vanzarea, cumpararea, inchirierea de garsoniere, apartamente, spatii comerciale, birouri si terenuri in Bucuresti si imprejurimi.

Echipa noastra formata din profesionisti cu experienta in domeniul imobiliar ofera alaturi de partenerii sai de servicii, consultanta de specialitate referitoare la:

* Evaluarea reala a proprietatilor;
* Intermedierea de tranzactii imobiliare (vanzari; cumparari; inchirieri);
* Asistenta juridica privind tranzactiile in derulare;
* Rapiditate, eficienta si siguranta in intocmirea actelor (cadastru; intabulare; certificat
* urbanism; extras carte funciara, etc.).
* Asistenta pentru investitii.