Operator call center

Mercury360

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE RESONSABILITATI VEI AVEA:- vei contribui la implementarea campaniilor promotionale, fiind responsabil de validarea/invalidarea castigatorilor potentiali prin telefon si e-mail;
- te vei ocupa de autentificarea regulamentelor pentru buna desfasurare a campaniilor promotionale;
- te vei implica in pregatirea coletelor pentru a fi trimise catre castigatori;
- te vei implica in realizarea studiilor de piata prin aplicarea chestionarelor prin telefon;
- vei respecta normele stabilite de catre coordonatorul de departament privind desfasurarea fiecarui proiect in parte;
- vei respecta programul de lucru.

CERINTE

ESTI POTRIVIT PENTRU NOI DACA:
- esti o persoana cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- esti responsabil si organizat;
- esti prompt si eficient;
- ai capacitate buna de asimilare si transmitere a informatiilor;
- iti pastrezi amabilitatea chiar si in situatiile mai dificile;
- ai cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
- ai o disponibilitate zilnica de lucru de minimum 4 ore;
CONSTITUIE AVANTAJ PENTRU NOI DACA:
- ai lucrat cel putin 6 luni pe un post similar;
- ai fi disponibil pentru un program de lucru de 8 ore/zi.

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE PE CARE TI LE OFERIM:
- vei avea salariu fix;
- vei beneficia de suport, sprijin si indrumare in realizarea fiecarui task;
- iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si lucru in echipa;
- vei lucra alaturi de colegi simpatici si prietenosi.
Daca esti omul potrivit, aplica si ne vom bucura sa te cunoastem si sa lucram impreuna.

Mercury360 Communications exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman.
Utilizatorii serviciilor Mercury360 Communications sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing.