Specialist vanzari

Rock Star Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comunicarea cu clientii prin telefon, email si chat.
Consilierea clientilor si a potentialilor clienti.
Preluarea comenzilor si urmarirea lor.
Prospectarea pietei si preluarea apelurilor telefonice.

CERINTE

Esti o fire ambitioasa, organizata si ai abilitati foarte bune de comunicare?
Iti place sa muncesti si ai spirit de echipa?
Iti doresti sa lucrezi alaturi de profesionisti si sa progresezi in cariera?
Atunci pe tine te vrem!
Daca ai si experienta in domeniul vanzarilor prin telefon, atunci abia asteptam sa te cunoastem!

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonusuri consistente in functie de rezultate
Training-uri pe produse, comunicare, vanzare
O atmosfera foarte placuta, un mediu perfect pentru dezvoltare
Vei lucra intr-un super showroom, alaturi de o echipa tanara, prietenoasa si unita

Rock Star Construct este cel mai mare magazin online Home & Deco ce activeaza prin intermediul site-ului www.piatraonline.ro. Fiind intr-o ascensiune rapida, cauta tineri talentati, dornici de munca, alaturi de care sa continue dezvoltarea companiei. Oferim un loc de munca sigur, intr-o companie extrem de dinamica.