Operator Call Center

Automobil Clubul Roman

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Preluarea apelurilor de asistenta si aplicarea procedurilor specifice fiecarui contract.
Coordonarea furnizarii serviciului de asistenta.
Urmarirea proceselor de reparatii.
Furnizarea serviciilor secundare.
Urmarirea desfasurarii cazurilor de asistenta.

CERINTE

Cerinte
Cautam studenti motivati, minim anul II se studii, cu urmatoarele abilitati:
Cunostinte foarte bune de limba Engleza, la nivel conversational si scris. Interviul de angajare se va desfasura in limba engleza. Prezinta avantaj persoanele care cunosc si o alta limba de circulatie internationala.
Obligatoriu disponibilitatea de a lucra in ture, inclusiv de noapte.
Excelente abilitati de comunicare.
Orientare catre clienti.
Bun coechipier.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Salariul, bonusuri de sarbatori legale.
Angajare pe baza de contract individual de munca.
Program flexibil. Atentie: se lucreaza in ture, inclusiv ture de noapte!
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intru-un mediu tanar si dinamic.
Training-uri periodice.

DESCRIEREA FIRMEI

leader pe piata de asistenta din Romania