Operator Call Center

cityshop

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia apelurile telefonice si suna clientele pentru confirmarea comenzilor
- raspunde la mail si la mesajele de pe facebook
- cauta produsele in depozit si le impacheteaza pentru livrare
- gestioneaza retururile
* se poate confrunta cu diverse probleme ce va trebui sa le gestioneze corect si repede!

CERINTE

- experienta in domeniul call-center sau vanzari
- cunoastiinte de operare cu pachetul Microsoft
- seriozitate si corectitudine
- rapiditate
- rezistenta la un volum FOARTE MARE de lucru
- sa poata gestiona mai multe taskuri in acelasi timp
- disponibilitate de a lucra peste program

BENEFICII OFERITE

- SALARIU: 1100 RON
- Orele suplimentare se platesc
- Mediu de lucru informal

SuperPantofi.ro este un boutique multibrand de pantofi care pune consumatorul si nevoile lui pe primul loc. Avem in spate ani de experienta, fiind unul dintre primele magazine online de pantofi aparute.