OPERATOR CALITATE

AIS Dunarea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestiunea fluxului de fisiere (FTP, altele)
Controlul documentelor cu ajutorul calculatorului
Control vizual al documentelor electronice
Verificarea, recuperarea si actualizarea informatiilor de lucru cu ajutorul site-urilor Internet
Raportare riguroasa

CERINTE

Competente :
Foarte bun utilizator PC
Bune cunostinte de Adobe Acrobat
Atentie la detalii, rigurozitate, rezistenta la stress
Comunicare scris/ oral satisfacatoare in engleza/ franceza
Conditii : absolvent liceu
Limbi straine: engleza, franceza
Avantaj : bune cunostinte de franceza

BENEFICII OFERITE

Formare profesionala
Posibilitate de avansare

DESCRIEREA FIRMEI

A.I.S ofera servicii complexe de inginerie documentara.
Cu o cifra de afaceri de aproximativ 10 milioane Euro, o echipa permanenta de peste 500 de angajati in Franta si in Oceanul Indian si o noua orientare strategica, ne numaram astazi printre cei mai importanti actori ai pietei de productie si utilizare de date digitale.
Acum suntem prezenti si in Romania si va invitam sa va alaturati echipei noastre!