Operator calculator (Word, Excel – nivel avansat)

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie internationala, ce actioneaza ca si consultant pentru industria de software si servicii informatice.

Responsabilitati:
- redactare/formatare de documente Word, Excel, Adobe in limba engleza – nivel avansat
- realizare/ migrare documente HTML – cunostinte bune
- gestionare fluxuri de documente
- cautari de informatii pe internet

CERINTE

Cerinte:
- Precizie si dorinta de perfectiune in munca
- Cunoastere avansata lb. engleza; lb. franceza si/sau germana constituie un plus
- foarte buna cunoastere Office (Word, Excel, PowerPoint)
- foarte buna cunoastere Adobe Acrobat
- abilitati de lucru cu Apple Macintosh reprezinta un mare avantaj
- spirit organizatoric, cu initiativa
- abilitati de comunicare in echipa
- abilitati de utilizare email, internet

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.