operator calculator si secretariat

SC Energoinstal Premium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea programarilor lucrarilor la executie
- Intocmirea documentelor necesare pentru fiecare tip de lucrare (proces verbal executie lucrare, contracte prestari servicii, formulare standard conform legislatiei in vigoare, fise lucrare etc), in functie de programarile existente
- Pregatirea documentelor pentru echipele de lucru
- Executarea altor lucrari de birou de importanta limitata cum sunt: clasarea dosarelor, utilizarea de fotocopiatoare, scaner-e sau pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;
- Intocmirea diferitelor rapoarte in functie de solicitarile superiorilor
- Pentru viitor se va face si preluarea de apeluri telefonice si directionarea catre destinatari

CERINTE

-studii liceale finalizate
-buna cunoaştere a limbii române;
-domiciliul stabil în Bucuresti sau Ilfov
-experienta în utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel), google drive, mail si Internet;
-abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
-flexibilitate, sociabilitate, amabilitate;
-rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
- bune abilitati de organizare si planificare
Candidatul ideal:
- preferabil experienta in secretariat
- intentie de colaborare pe termen lung
- permisul de conducere constituie un avanta

BENEFICII OFERITE

Program de lucru si salarizare:
- Program lucru : luni-vineri 8.30-16.30
- Primele 3 luni se ofera salar 1.200 lei dupa care urmeaza o marire in functie de capacitatea de invatare, organizare si sarcini executate.

Societatea noastra se ocupa cu proiectarea, executia, verificarea si revizia instalatiilor de gaze.
Suntem in prezent o echipa de 40 de oameni care doresc sa ridice standardele in instalatiile de gaze.