OPERATOR CALCULATOR ( Loc de munca in zona CARREFOUR MILITARI ! )

GERMANOS TELECOM ROMANIA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura receptia si expeditia in timp util a telefoanelor primite cu scopul de a fi reparate;
- Tine evidenta avizelor de receptie-expediere a produselor pentru reparat;
- Tine evidenta stadiului de reparatie a produselor aflate in Service-ul Central;
- Ofera informatii pentru magazine referioare la produsele receptionate in service precum si informatii referitoare la stadiul de reparatie ale acestora;
- Asigura introducerea si inregistrarea corecta a coletelor in baza de date contabila si tehnica;
- Asigura si urmareste trimiterea coletelor la destinatari in timp util;

CERINTE

- Minim liceu/scoala profesionala;
- 1 an experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
- Cunostinte de operare PC ( MS Office, MS Access, Internet) nivel avansat;
- Rapiditate in introducerea si verificarea datelor in calculator;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Bune abiltiati de comunicare;
- Disponibilitate pentru munca in echipa;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de business dinamic;
Tichete de masa;
Transport asigurat de la statia de metrou PACII pana la si de la locul de munca;

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine 150 magazine in intreaga tara. Pana la sfarsitul anului 2007, compania isi va deservi clientii in peste 200 de locatii.
In plus, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 70 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .